Archiwum 05 2012

26 maj 2012 13:19

P jak pojeżdżone czyli Dzień z Matką na plecach

Jak to jeździłeś z matką? Na Tym?!- dla znajomych i rodziny fakt, że mama akceptuje moją pasję, już jest ewenementem na skalę światową. Na wieść o tym, że zdarzało jej się wskoczyć na miejsce plecaka, stukają się palcem w czoło. Nie ma co ukrywać, motocykl jest pojazdem lekko ekstrawaganckim, ale bez przesady. W końcu koła ma równie okrągłe co taczki, a delikatny powiew wiatru skutecznie utrzymuje świadomość pasażera. No dobrze, ale jak z tematem radziła sobie wyżej wspomniana rodzicielka? Cóż…

ocena wpisu: 4.1

ilosć komenatarz: 5

ilosc wyswietlen: 901

13 maj 2012 16:14

Niech żyje Sam Lowes czyli Bogdanka Racing górą!

No i doczekaliśmy się! Sam Lowes z Bogdanką w tle staje na podium ściskając złoty puchar i ciesząc się jak dziecko. A my razem z nim, na sektorach Donington Park lub przed TV, skacząc po wszystkich kontach swoich salonów. Że hymn brytyjski, a nie polski? Jak polscy piloci w brytyjskich kokpitach tłukli wrogie dupska gdzieś nad Dover, to Anglicy wiwatowali. Teraz Sofuoglu próbował dobrać się do tyłka brytyjskiego chłopaka na polskiej maszynie, a my wiwatujemy, że obszedł się smakiem. Saaaam Loweeees!

ocena wpisu: 3.7

ilosć komenatarz: 2

ilosc wyswietlen: 479

12 maj 2012 21:10

Rozwarta muszelka czyli spotkanie nad przepaścią

Podróżowanie na motocyklu to piękne, ale zarazem często stresujące zajęcie. Nie zrozumcie mnie źle, za każdym razem nogę przez siodło przerzucam z wielkim zapałem i podekscytowaniem. Jadę na kawałku złomu (sry, Tośka), świat jest piękny, a ja drę się w niebogłosy. Głównie z radości. Sęk w tym, że tak jak każdy marynarz raz na parę miesięcy musi doprowadzić błędnik do porządku(1), tak motocykliści lubią czasem rozprostować obolałe stawy. Dzisiaj rzecz będzie jednak o sytuacjach przeciwnych. O ucieczkach z portu w morze. A ściślej mówiąc, o sprintach z gatunku “na moto i hyc”.

ocena wpisu: 3.8

ilosć komenatarz: 7

ilosc wyswietlen: 1272

Tagi

Asilah (1), Bogdanka (1), bolzano (1), chabówka triumph saytona 675 (1), czupryn (7), czupryna (4), Daytona (6), dzienniki (1), grosser feldberg (1), Grossglockner (1), honda (1), kaski (1), kat A (1), kawasaki (2), Lowes (1), maroko (2), mistrzostwa (1), motoautostrada (1), na gumie (7), odpuszczanie (1), Podróże (1), Rodzina (1), spódniczki (1), survival (1), tor (1), track day (1), Triumph (8), Wielebski (1), Wypadki (2), zxr 400 (2)

Kategorie